DOLAR 32,7682
EURO 35,0901
ALTIN 2.459,44

Vaillant VAI6 Inverter Mono Split Klimalar

Vaillant VAI6 Inverter Mono Split Klimalar

 

Detaylar
Vaillant Klimalar ile hayatınızda fark yaratmaya hazır mısınız?
A++ enerji verimliliği *
4 farklı kapasite seçeneği ile her yapıya uygun (9/12/18/24 BTU)
Ileri inverter teknolojisi ile enerji tasarrufu
Yüksek performanslı çevre dostu R410A soğutucu akışkan
Turbo fonksiyonu ile hızlı ısıtma/soğutma yapabilme özelliği
Vaillant Inverter Klima yüksek teknolojiyle buluştu
Yüksek performanslı, çevre dostu Vaillant Inverter klima, çeşitli kapasite seçenekleriyle A ++ enerji sınıfına* uygun üretilmiştir. -7C’den 45C ye kadar geniş ısı aralığında çalışabilen Inverter VAI6 serisi klimalar, turbo fonksiyonuyla hızlı şekilde ortamı ısıtır veya soğutur. Ayrıca, elektrik kesintilerinde otomatik olarak kendi kendine çalışabilir. Yıpranmaya karşı dış ünite koruması olan klimaların, LCD ekranlı ve LED göstergeli iç ünite dizaynı sayesinde çalışma fonksiyon bilgilerine ulaşabilirsiniz. * VAI-6 0-35 model için
Sağlığınızı düşünür

Vaillant Inverter Klimalar, bakteri filtresiyle ortamdaki zararlı bakterileri süzer; etkisiz hale getirir. Ayrıca odadaki toz ve partikülleri yok ederken, klima iç ünitesindeki x-fan ile toz ve nemden oluşabilecek küfü temizler. Aktif filtreleme sistemiyle sürekli temiz hava sağlar.

Konfor anlayışınızı değiştirir

Düşük ses seviyesiyle gürültü kirliliğinin önüne geçen Vaillant klima, hassas uyku modu ve tek tuşla ekran ışıklarını kapatma fonksiyonuyla konforunuzu arttırır. REPEAT fonksiyonu ile kullanım alışkanlıklarınızı programlayabilir, zamanlayıcı ile durma ve çalışma sürelerini ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, ısıtmaya sıcak başlama modu ile soğuk günlerde evinizi mükemmel bir sıcaklığa ulaştırır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: